Logo

Harmonogram

Jaké termíny byste neměli propásnout

Do 31.7. 2021 sběr nápadů od Budějčáků

Do 31.8. 2021 vyhodnocení nápadů a rozdělení do témat

1.9. 2021 otevření přihlášek pro soutěžící

7.10. 2021 warm up setkání se soutěžícími

15.-17.10. 2021 hackathon

Sběr podnětů od Budějčáků

Co by vám usnadnilo a zpříjemnilo život v Budějcích? Jak z nich udělat lepší místo k životu? Co vás tu trápí nebo vám chybí? 

Jsou to přeplněné popelnice, chodníky s psími exkrementy, nedostatek parkovacích míst? Ocenili byste polední menu ze všech budějckých restaurací na jednom místě nebo kompletní přehled všech sportovišť s možností online rezervace? Chcete vytvořit komunitu zahrádkářů a společně pěstovat, radit si, sdílet svoje úspěchy?

Podělte se s námi o svou myšlenku či nápad, ať už je jakýkoliv. Možná právě jemu vnukneme během hackathonu život. 

Poslat nápad

Vyhodnocení nápadů a rozdělení do tématických bloků

V téhle fázi je to na nás. Naším úkolem bude zpracovat všechny nápady, které jste nám poslali a tématicky je rozdělit. Důležité bude i to, zda se budou některé nápady či problémy opakovat a bude jasné, že Budějčáky pálí nejvíc. 

V téhle fázi bychom zároveň rádi spolupracovali s městem a zjistili, jaká data má k daným tématům k dispozici a s čím by mohli naši soutěžící pracovat. 

Příjem přihlášek do soutěže

Tak a teď je míč opět na vaší straně. Chcete být u toho? Chcete se zapojit a vytvořit něco opravdu užitečného? Pojďme společně dokázat, že i na jihu máme skvělou komunitu. Stačí se přihlásit. 

Nebude vás to stát ani korunu a my se o všechno postaráme. Vaším jediným úkolem bude vymyslet a navrhnout funkční řešení nějakého problému či podnětu od veřejnosti. Můžete se přihlásit rovnou v týmu nebo sám/a za sebe a tým vytvořit až v rámci předsoutěžního setkání. 

Přihlásit se

Předsoutěžní setkání

Tak a je to tu, hackathon pomalu klepe na dveře a před námi je první společné setkání. 

Jeho smyslem je se navzájem seznámit, vytvořit týmy a hlavně vám dát možnost podělit se o svůj nápad a získat zpětnou vazbu. Setkání se bude konat v Riegrově 51 - v prostorách našeho partnera Pracovny R51. Sejdeme se 7.10. v 18.00.

Hackathon

Tak a jdeme na to. V termínu 15.-17.10. 2021 se na vás budeme těšit v kancelářích Brilo Team v OC IGY. 

Jediné, co potřebujete s sebou je vlastní počítač, dostatek energie, hlavu plnou nápadů a pokud si budete chtít v průběhu i zdřímnout, tak spacák. O jídlo, pití i zábavu se postaráme my. Jestli si chcete přečíst o průběhu víc, stačí kliknout níže. 

Jak to bude probíhat