Logo

Pro soutěžící

Jsi Budějčák každým coulem a chceš, aby se nám tu lépe žilo? Máš nápad na vlastní appku nebo chuť a drive a necháš se inspirovat ostatními Budějčáky?

Přidej se k nám a přilož ruku k dílu. Společnými silami se pokusíme vyřešit některé z problémů, které Budějčáky trápí. 

Výsledkem hackathonu by měly být vytvořené nápady na nějakou aplikaci, program, portál nebo jiné technologické řešení vybraného problému. Tyto nápady mohou být hotové a funkční nebo mohou naopak posloužit jako podklad k dalšímu zpracování a rozvoji. 

Předběžné přihlášky jsme už otevřeli, tak nám dej vědět, že o účasti na hackathonu přemýšlíš. 

Vyplnit předběžnou přihlášku

Harmonogram

Sběr nápadů od Budějčáků

Vyhodnocení nápadů a rozdělení do témat

Otevření přihlášek pro soutěžící

Předsoutěžní setkání se soutěžícími

Hackathon

Kdy se hackathon odehraje

Rádi bychom akci uspořádali v termínu 15.-17.10. 2021. Nechceme ale nic riskovat a počítáme s možným přesunem na jiný termín s ohledem na pandemickou situaci v České republice. Vzhledem k aktuálním nařízením jsme také připraveni na zajištění potřebných hygienických požadavků a také na případné testování všech účastníků.  

Dumáš nad tím, proč by ses měl/a zapojit?

Ty nejlepší důvody jsme pro tebe sepsali 

Potkáš se s partou podobně smýšlejících lidí

Neplatí se žádné "zápisné"

Jídlo a pití budeš mít gratis

Když se umístíš, odneseš si domů odměnu

Můžeš využívat jakoukoliv technologii chceš

Odměna pro vítěze

Věříme, že motivaci pro zapojení do takovéhle akce najde každý Budějčák velmi snadno. Jsme ale moc rádi, že díky podpoře Města České Budějovice, nebudeme soutěžit jen o dobrý pocit, ale první tři vítězné týmy si domů odnesou finanční hodnotu. Celkem mezi ně rozdáme 45 000 Kč. První tým odejde s částkou 20 000 Kč, druhý tým si odnese 15 000 Kč a třetí tým obdrží 10 000 Kč. 

Kde se potkáme

Hackathon se bude konat v kancelářích Brilo Team v OC IGY. K dispozici jsou zde dvě patra o celkové ploše přes 300 metrů čtverečních včetně oddělených kanceláří, kuchyňky a dalších míst k sezení, debatování a diskutování. Kanceláře jsou v sedmém patře s výhledem na celé město a jsou plně klimatizované. Obchodní centrum navíc nabízí pohodlné parkování nebo dostupnost občerstvení.

Předsoutěžní setkání se bude konat v prostorách Pracovny R51 v Riegrově 51.

Kdo akci podporuje