Logo

Pro soutěžící

Jsi Budějčák každým coulem a chceš, aby se nám tu lépe žilo? Máš nápad na vlastní appku nebo chuť a drive a necháš se inspirovat ostatními Budějčáky?

Přidej se k nám a přilož ruku k dílu. Společnými silami se pokusíme vyřešit některé z problémů, které Budějčáky trápí. 

Výsledkem hackathonu by měly být vytvořené nápady na nějakou aplikaci, program, portál nebo jiné technologické řešení vybraného problému. Tyto nápady mohou být hotové a funkční nebo mohou naopak posloužit jako podklad k dalšímu zpracování a rozvoji. 

Vyplnit přihlášku

Harmonogram

Sběr nápadů od Budějčáků

Vyhodnocení nápadů a rozdělení do témat

Otevření přihlášek pro soutěžící

Předsoutěžní setkání se soutěžícími

Hackathon

Kdy se hackathon odehraje

7.10. chystáme společné warm up setkání. Představíme vám data, podělíme se o nápady od veřejnosti, navzájem se seznámíme a kdo nemá tým, bude mít možnost si ho vytvořit nebo se k nějakému přidat. Samotný hackathon se bude konat v termínu 15.-17.10. 2021

Všichni účastníci jsou povinni se při vstupu prokázat buď dokončeným očkováním nebo negativním PCR testem ne starším než 48 hodin. 

Warm up setkání v Riegrovce

Ještě před samotným hackathonem se společně potkáme v prostorách Riegrovy 51 - v prostoru, kde se nachází i Pracovna R51. Setkání se bude konat 7.10. a začne v 18:00. Během večera vám představíme data a řekneme, jak s nimi budeme pracovat, podělíme se o podněty od veřejnosti, které jsme sesbírali a navzájem se seznámíme. Kdo nemá svůj tým nebo mu v týmu někdo chybí, bude mít možnost ho vytvořit nebo se k někomu přidat. Účast není povinná, ale doufáme, že vás dorazí, co nejvíc. Pokud s účastí na hackathonu váháte, přijďte na warm up a pak se rozhodněte. Těšíme se!

Dumáš nad tím, proč by ses měl/a zapojit?

Ty nejlepší důvody jsme pro tebe sepsali 

Potkáš se s partou podobně smýšlejících lidí

Neplatí se žádné "zápisné"

Jídlo a pití budeš mít gratis

Když se umístíš, odneseš si domů odměnu

Můžeš využívat jakoukoliv technologii chceš

Odměna pro vítěze

Věříme, že motivaci pro zapojení do takovéhle akce najde každý Budějčák velmi snadno. Jsme ale moc rádi, že díky podpoře Města České Budějovice, nebudeme soutěžit jen o dobrý pocit, ale první tři vítězné týmy si domů odnesou finanční hodnotu. Celkem mezi ně rozdáme 45 000 Kč. První tým odejde s částkou 20 000 Kč, druhý tým si odnese 15 000 Kč a třetí tým obdrží 10 000 Kč. 

Kde se potkáme

Hackathon se bude konat v kancelářích Brilo Team v OC IGY. K dispozici jsou zde dvě patra o celkové ploše přes 300 metrů čtverečních včetně oddělených kanceláří, kuchyňky a dalších míst k sezení, debatování a diskutování. Kanceláře jsou v sedmém patře s výhledem na celé město a jsou plně klimatizované. Obchodní centrum navíc nabízí pohodlné parkování nebo dostupnost občerstvení.

Předsoutěžní setkání se bude konat v prostorách Pracovny R51 v Riegrově 51.